O marce

Bowa – zegarki na miarę naszych czasów

Bowa to młoda marka tworząca zegarki damskie, która powstała z potrzeby chwili. Kiedy świat od dawna przepełniony jest rosnącym konsumpcjonizmem i zmieniającymi się co chwilę trendami, coraz więcej osób pragnie powrotu do ponadczasowych rozwiązań, silnie nawiązujących do tradycji. W odpowiedzi na to rosnące zapotrzebowanie Bowa w swoich zegarkach stawia na minimalizm dostosowany do dzisiejszych czasów.


O nas

Źródła inspiracji

Inspiracją do stworzenia zegarków Bowa były szeroko rozumiane podróże. Każda z kolekcji swoim wyglądem nawiązuje do światowych metropolii, z powodzeniem odwzorowując charakter poszczególnych miast. W ten sposób w zegarkach możemy dostrzec industrialny styl Nowego Jorku, niebanalne oblicze Tokio, tradycyjną elegancję Londynu czy zabytkowy klimat Mediolanu.

Stylowo na co dzień

Wszystkie modele charakteryzuje minimalizm i ponadczasowość. Na przekór światowym trendom, Bowa stworzyła dodatki w pełni uniwersalne, które nigdy nie wyjdą z mody, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do dowolnego stylu. Jednocześnie, każda kolekcja wyróżnia się wieloma nieoczywistymi elementami, które razem tworzą spójną opowieść z motywem podróży w tle.

Dla kogo?

Zegarki Bowa skierowane są do świadomych, pełnych pasji kobiet, które cenią w życiu piękno i minimalizm. Ciekawość świata jest ich nieodłączną częścią, która często skłania je do przekraczania granic, nie tylko w kontekście podróżniczym, ale też duchowym. Chęć odkrywania leży w ich naturze, przez co dostrzegają nawet najbardziej subtelne detale. Kobiety Bowa wiedzą czego oczekują od życia i twardo stąpają po ziemi.